Lampa Led ring 123W czarna + Pilot ROMA - 544 DomenoLED
4 sztuki
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Kolekcja | ROMA |
| Pilot | Tak |
| Moc | 123W |
| Barwa światła | CCT |
| Lm | 9840 Lm |
| Zasilanie | 230V |
| Kolor klosza | Mleczny |
| Wymiary produktu | 99 x 56 cm |
| IP | IP20 |