Lampa Magnetyczna Mini Magnetic DDCX16-FG400 12W 4000K czarna 1190 DomenoLED
10 szt.
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System Mini Magnetic |
| Rodzaj | Lampa Mini Magnetic |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Moc | 12W |
| Barwa światła | 4000K |
| Lm | 440lm |
| Kąt świecenia | 105° |
| Zasilanie | 48V |
| Wymiary produktu | 41 cm x 1,6 cm x 2,1 cm |
| IP | IP20 |