Lampa Solarna Kobra II 400W 2400lm 4000K IP65 EKO2512 Eko-Light
Opis
Produkt przeznaczony jest do oświetlenia przestrzeni zewnętrznych, takich jak drogi wewnętrzne, wjazdy, place, ciągi piesze oraz teren wokół budynków. Stopień ochrony IP65 umożliwia pracę w warunkach zewnętrznych.
Oprawa pracuje po zmroku w trybie ciągłym oraz w trybie z detekcją ruchu. Układ pracy zależny jest od poziomu naładowania akumulatora – w czasie ładowania (przy dostępie światła dziennego) oprawa nie włącza się. W trybie automatycznym oprawa uruchamia się po spadku natężenia światła. W trybie z detekcją ruchu pełna moc aktywowana jest po wykryciu ruchu, a następnie po około 15 sekundach oprawa przechodzi w tryb podtrzymania na poziomie około 10%. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota, który umożliwia włączanie i wyłączanie oprawy, regulację jasności oraz wybór trybów pracy obejmujących tryb automatyczny oraz tryb z detekcją ruchu, a także programy czasowe, w których oprawa przez określony czas pracuje w trybie ciągłym, a następnie przechodzi w tryb pracy z detekcją ruchu (np. 3 godziny pracy ciągłej + 3 godziny pracy z detekcją ruchu). Dostępne są również tryby pracy o określonym czasie działania w trybie automatycznym (np. 6 h lub 8 h).
Źródło światła stanowi 138 diod LED SMD 2835. Strumień świetlny wynosi 2400 lm, a barwa światła 4000 K. Kąt świecenia to 70° × 140°. Zastosowano akumulator LiFePO4 3,2 V o pojemności 24000 mAh. Czas ładowania wynosi około 4–6 godzin.
Konstrukcja przewiduje montaż na ścianie lub na słupie. W zestawie znajduje się uchwyt montażowy umożliwiający oba sposoby instalacji. W przypadku montażu na słupie zalecana średnica wynosi około Ø56–58 mm. Panel solarny jest elementem oddzielnym, montowanym do oprawy i połączonym przewodem, co umożliwia jego ustawienie w położeniu o optymalnym nasłonecznieniu.
Zalecana wysokość montażu wynosi 3–8 m.
W zestawie znajduje się oprawa, oddzielny panel solarny, elementy montażowe oraz pilot zdalnego sterowania.
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Lampka Solarna |
| Kolor dominujący | Szary |
| Materiał | Abs |
| Materiał dodatkowy | PC |
| Moc | 400W LED |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 2400Lm |
| Żywotność (h) | 15000h |
| Szerokość (cm) | 23.8 |
| Wysokość (cm) | 6.8 |
| Głębokość (cm) | 53 |
| Napięcie | 5V / 5000mA |
| IP | IP65 |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Wymiary opakowania (cm) | 43 x 57.5 x 12 |