Lampa Sufitowa Noe 6xGU10 czarna PLC0102-BK Yaskr
2 sztuki
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Producent | Yaskr |
| Żarówki w zestawie | Nie |
| Moc | 12 W LED |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Regulacja kąta świecenia | Nie |
| Kolekcja | Noe |
| Średnica | 82 cm |
| Średnica klosza | 6 cm |
| Wysokość | 48 cm |
| Pomieszczenia | Biuro, Hol, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Ip | IP20 |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | Natynkowy |