Lampa Uliczna PREMIUM 50W 5000K z czujnikiem zmie. EC20685 Eco Light
5 sztuk
towar niedostępny
Dane techniczne
| Temperatura barwowa | 5000K |
| Rodzaj | Lampa Uliczna |
| Jasność (lm) | 5000lm |
| Kąt świecenia | 70*130° |
| Klasa energetyczna | E |
| Wymiary (mm) | 457 x 68 x 66 (81mm ze śrubami) |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Producent | Eco Light |