Lampa Wisząca Bilo I 1xG9 biały PL0135 Yaskr
2 sztuki
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Drewno |
| Materiał dodatkowy | Szkło, trawerty |
| Gwint | G9 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Producent | Yaskr |
| Żarówki w zestawie | Nie |
| Moc | 10 W LED |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Regulacja kąta świecenia | Nie |
| Kolekcja | Bilo |
| Średnica | 10 cm |
| Max długość zwisu | 200 cm |
| Pomieszczenia | Biuro, Jadalnia, Kuchnia, Salon |
| Ip | IP20 |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | Natynkowy |