Lampa Wisząca Bolti 1xE14 złota PL0112-GD Yaskr
1 sztuka
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Producent | Yaskr |
| Żarówki w zestawie | Nie |
| Moc | 10 W LED |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Regulacja kąta świecenia | Nie |
| Kolekcja | Bolti |
| Średnica klosza | 15 cm |
| Max długość zwisu | 200 cm |
| Pomieszczenia | Biuro, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Ip | IP20 |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | Natynkowy |