Lampa Wisząca Loop S 1xLED złota IP44 PL0119-65-GD Yaskr
1 sztuka
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Silikon |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Producent | Yaskr |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Ilość lumenow | 1936 lm |
| Moc | 28 W LED |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Możliwość zmiany temperatury barwowej | Nie |
| Regulacja kierunku światła | Nie |
| Kolekcja | Loop |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Średnica | 65 cm |
| Max długość zwisu | 180 cm |
| Pomieszczenia | Salon, Łazienka |
| Klasa energetyczna | G |
| Ip | IP 44 |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | Natynkowy |