Lampa Wisząca Otos 1xLED Szczotkowane Złoto PL0145 Yaskr
2 sztuki
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Szczotkowane złoto |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło akrylowe |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Producent | Yaskr |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Moc | 6 W LED |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Możliwość zmiany temperatury barwowej | Nie |
| Regulacja kąta świecenia | Nie |
| Kolekcja | Otos |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Średnica klosza | 18 cm |
| Wysokość | 6.2 cm |
| Max długość zwisu | 150 cm |
| Pomieszczenia | Biuro, Jadalnia, Salon, Sypialnia |
| Klasa energetyczna | G |
| Ip | IP 20 |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | Natynkowy |