Lampa Wisząca Saila 1xLED biała PL0115-WH Yaskr
1 sztuka
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Producent | Yaskr |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Ilość lumenow | 594 lm |
| Moc | 8 W LED |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Możliwość zmiany temperatury barwowej | Nie |
| Regulacja kąta świecenia | Nie |
| Kolekcja | Saila |
| Średnica klosza | 10 cm |
| Wysokość | 9.5 cm |
| Max długość zwisu | 150 cm |
| Pomieszczenia | Biuro, Jadalnia, Salon, Sypialnia |
| Klasa energetyczna | F |
| Ip | IP 20 |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | Natynkowy |