Lampa Wisząca Suza 1xLED czarna PL0103-BK Yaskr
1 sztuka
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Producent | Yaskr |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Ilość lumenow | 417 lm |
| Moc | 6 W LED |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Możliwość zmiany temperatury barwowej | Nie |
| Regulacja kąta świecenia | Nie |
| Kolekcja | Suza |
| Średnica | 11.6 cm |
| Max długość zwisu | 150 cm |
| Pomieszczenia | Biuro, Jadalnia, Kuchnia, Salon, Łazienka |
| Klasa energetyczna | G |
| Ip | IP44 |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | Natynkowy |