Lampa liniowa natynkowa 15w 3000K biało-czarna JDL-3T 1059 DomenoLED
3 sztuki
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa natynkowa |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Moc | 15W |
| Barwa światła | 3000K |
| Lm | 1350 Lm |
| Zasilanie | 230V |
| Wymiary produktu | 19,5 x 6,7 x 4,3 cm |
| IP | IP20 |