Lampa magnetyczna STONE DDCX-003 7W 3000K 1299 DomenoLED
8 sztuk
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System Multi Magnetic |
| Rodzaj | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Polipropylen |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Moc | 7W |
| Barwa światła | 3000K |
| Lm | 728lm |
| Kąt świecenia | 350° |
| Zasilanie | 48V |
| Wymiary produktu | 42 cm x 33,5 cm x 36 cm |
| IP | IP20 |