Lampa natynkowa Lunaro SLC78009/12W WH+BL Italux
Opis
Kolor lampy: Biały, czarny, Materiał wykonania: Aluminium
Średnica(cm): 6,1, Wysokość(cm): 20, Wysokość całk.(cm):
IP: IP20, Trzonek/gwint: Nie dotyczy
Maks. Wat: 12W, Volt (V) : AC:220-240V, Źródło światła: LED
Lumeny: 810 lm, Temperatura barwowa: 3000K, Barwa światła: ciepła biel
Rodzaj: Natynkowe, Typ/styl : Nowoczesne techniczne
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Natynkowa |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Lumeny | 1086 lm |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Kąt świecenia | 24 |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Kolekcja | Camali |
| Styl | Nowoczesne |
| Napiecie | 200-240V |
| Moc | 12W |
| IP | IP20 |
| Średnica (cm) | 6,1 |
| Wysokość (cm) | 18 |
| Opcja ściemniania | Nie |
| Gwarancja / godziny | 5 lat |