Lampa ogrodowa oczko IP44 GARDEN24 LED 2,4W decklight 107988 stal Markslojd
  • promocja
Dostępność: 5 sztuk
Wysyłka w: 7 dni roboczych
ilość szt.
towar niedostępny
* - Pole wymagane
Producent: Markslojd
Kod produktu: 107988
Dane techniczne
Typ GARDEN24
Rodzaj Wpust – oczko
Kolor dominujący Czarny
Materiał Plastik
Gwint Zintegrowane źródło LED
Ilość źródeł światła 3
Źródło światła w komplecie Tak
Strumień świetlny 45-55lm
Barwa światła 3000K
Kąt (°) 120°
Moc 0.8W
Klasa bezpieczeństwa CLASS III
IP IP44
Napięcie 24V