Lampa podłogowa PURE-LINES Paul Neuhaus 421-13
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Kolor dominujący | Antracyt |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2400Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 23W |
| Wysokość (cm) | 140 |
| Szerokość (cm) | 16 |
| Długość (cm) | 22 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE-LINES |
| Sterowanie | Pilot |
| Do zastosowania w | Salon, sypialnia |
| EAN | 4012248366325 |
| Wymiary opakowania (cm) | 28 x 22 x 146 |