Lampa podłogowa stojąca ALFRED 2 - punktowa mosiądz matowy PaulNeuhaus - 655-60
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa podłogowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 2 |
| Strumień (lm): | 3150 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Materiał: | Stal, szkło |
| Kolor: | Mosiądz matowy |
| Wysokość produktu(cm): | 181 |
| Szerokość produktu(cm): | 43 |
| Długość produktu(cm): | 57.5 |
| Wymiary opakowania (cm): | 33 x 12 x 94 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Kolor dominujący | Mosiądz matowy |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 3900Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 35W |
| Wysokość (cm) | 181 |
| Szerokość (cm) | 43 |
| Długość (cm) | 57,5 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | ALFRED |
| EAN | 4012248335352 |
| Wymiary opakowania (cm) | 33 x 12 x 94 |