Lampa podłogowa stojąca ARTUR 3 - punktowa srebrny PaulNeuhaus - 673-55
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa podłogowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 3 |
| Strumień (lm): | 3780 |
| Temperatura barwowa(K): | 2700 - 5000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Materiał: | Stal , tworzywo sztuczne (akryl) |
| Kolor: | Srebrny |
| Wysokość produktu(cm): | 200.3 |
| Szerokość produktu(cm): | 44 |
| Długość produktu(cm): | 62 |
| Wymiary opakowania (cm): | 48 x 15 x 98 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 5770Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 54W |
| Wysokość (cm) | 200,3 |
| Szerokość (cm) | 44 |
| Długość (cm) | 62 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | ARTUR |
| Sterowanie | Ściemniacz dotykowy |
| EAN | 4012248334232 |
| Wymiary opakowania (cm) | 48 x 15 x 98 |