Lampa podłogowa stojąca BELLA 1 - punktowa srebrny LeuchtenDirekt - 11785-55
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa podłogowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Strumień (lm): | 1250 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Materiał: | Stal + aluminium, plastik |
| Kolor: | Srebrny |
| Wysokość produktu(cm): | 150 |
| Szerokość produktu(cm): | 20.5 |
| Długość produktu(cm): | 20.5 |
| Wymiary opakowania (cm): | 27 x 5.3 x 149 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1250Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 13W |
| Wysokość (cm) | 150 |
| Szerokość (cm) | 20,5 |
| Długość (cm) | 20,5 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | BELLA |
| EAN | 4043689953546 |
| Wymiary opakowania (cm) | 27 x 5.3 x 149 |