Lampa podłogowa stojąca LINDA 1 - punktowa srebrny PaulNeuhaus - 720-55
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa podłogowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Strumień (lm): | 3215 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Materiał: | Stal + aluminium, tworzywo sztuczne (pmma) |
| Kolor: | Srebrny |
| Wysokość produktu(cm): | 140 |
| Szerokość produktu(cm): | 23 |
| Długość produktu(cm): | 26 |
| Wymiary opakowania (cm): | 146 x 29.5 x 12.5 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 3215Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 29,50W |
| Wysokość (cm) | 140 |
| Szerokość (cm) | 23 |
| Długość (cm) | 26 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | LINDA |
| EAN | 4012248304747 |
| Wymiary opakowania (cm) | 146 x 29.5 x 10 |