Lampa podłogowa stojąca RUBEN 2 - punktowa srebrny LeuchtenDirekt - 11725-55
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa podłogowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 2 |
| Strumień (lm): | 2900 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Materiał: | Stal, plastik (pmma) |
| Kolor: | Srebrny |
| Wysokość produktu(cm): | 196 |
| Szerokość produktu(cm): | 61 |
| Długość produktu(cm): | 62 |
| Wymiary opakowania (cm): | 41.5 x 12.5 x 69 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2500/400Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 28W |
| Wysokość (cm) | 182-196 |
| Szerokość (cm) | 28-61 |
| Długość (cm) | 36-62 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | RUBEN |
| EAN | 4043689950996 |
| Wymiary opakowania (cm) | 41.5 x 12.5 x 69 |