Lampa podłogowa stojąca TITUS 1 - punktowa antracyt PaulNeuhaus - 381-13
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa podłogowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Strumień (lm): | 2570 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Materiał: | Stal, plastik (pmma) |
| Kolor: | Antracyt |
| Wysokość produktu(cm): | 215 |
| Szerokość produktu(cm): | 45.5 |
| Długość produktu(cm): | 80.5 |
| Wymiary opakowania (cm): | 103 x 44 x 9 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Kolor dominujący | Antracyt |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2570Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 23,50W |
| Wysokość (cm) | 215 |
| Szerokość (cm) | 45,5 |
| Długość (cm) | 80,5 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | TITUS |
| EAN | 4012248357637 |
| Wymiary opakowania (cm) | 105 x 50 x 12 |