Lampa podłogowa stojąca WAVE 1 - punktowa czarny LeuchtenDirekt - 15168-18
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa podłogowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Strumień (lm): | 1050 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość ściemniania: | Nie |
| Materiał: | Stal + aluminium, plastik |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość produktu(cm): | 120 |
| Szerokość produktu(cm): | 14 |
| Długość produktu(cm): | 14 |
| Wymiary opakowania (cm): | 15 x 4.5 x 120.5 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1050Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 12,5W |
| Wysokość (cm) | 120 |
| Szerokość (cm) | 14 |
| Długość (cm) | 14 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | WAVE |
| EAN | 4043689948665 |
| Wymiary opakowania (cm) | 15 x 4.5 x 120.5 |