Lampa podtynkowa MODERN-DAY 3x1LED COB CITIZEN 40° 700mA 3x27W DOWNLIGHT SLI015010WW Spectrum
2 sztuki
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 81 W |
| Prąd [mA] | 387 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | DC |
| Klasa ochronności PP | III |
| Strumień świetlny [lm] | 7800 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt świecenia ° | 40° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | SREBRNY, CZARNY |
| Wymiary [mm] | 188x498x180 |
| Wersje montażu | Podtynkowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzny |
| Gwarancja | 2 lata |