Lampa podtynkowa MODERN-DAY 4x1LED COB CITIZEN 40° 4x27W DOWNLIGHT SQUARE + zasilacz SLI015013WW_Spectrum
3 sztuki
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 108 W |
| Prąd [mA] | 520 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | I |
| Strumień świetlny [lm] | 10400 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt świecenia ° | 40° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | SREBRNY, CZARNY |
| Wymiary [mm] | 348x348x180 |
| Wersje montażu | Podtynkowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzny |
| Gwarancja | 2 lata |