Lampa ścienna LAVA 16LED 1,5W IP54 SLI005001NW_ Spectrum
9 sztuk
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 1,5 W |
| Prąd [mA] | 12 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | II |
| Strumień świetlny [lm] | 80 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 K |
| Barwa światła | Neutralna |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Aluminium, plastik |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Kolor | SREBRNY |
| Wersje montażu | Podtynkowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzny / zewnętrzny |
| Gwarancja | 2 lata |