Lampa ścienna kinkiet Boat LS-LT-3A SU-MA
5 sztuk
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa ścienna kinkiet |
| Nazwa: | Boat LS-LT-3A |
| Wysokość: | 10,9 cm |
| Szerokość: | 9,2 cm |
| Głębokość: | 38,8 cm |
| Żródło światła: | 12 LED (w komplecie) |
| Moc: | 26 W |
| Napięcie: | 230 V |
| Stopień szczelności IP: | 65 |
| Kolor: | ciemny popiel |
| Materiał: | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Barwa światła: | 3000 K |
| Lumeny: | 2250 lm |