Lampa ścienna kinkiet Neo 11701 DG SU-MA
5 sztuk
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa ścienna kinkiet |
| Nazwa: | Neo 11701 DG |
| Wysokość: | 11,5 cm |
| Szerokość: | 12 cm |
| Żródło światła: | 48 LED (w komplecie) |
| Moc: | 10 W |
| Napięcie: | 230 V |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Kolor: | ciemny popiel |
| Materiał: | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Barwa światła: | 3000 K |
| Lumeny: | 600 lm |