Lampa stojąca słupek ogrodowy Joy 91063L SU-MA
10 szt.
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa stojąca słupek |
| Nazwa: | Joy 91063L |
| Wysokość: | 26,5 cm |
| Głębokość: | 16 cm |
| Średnica: | 11,4 cm |
| Żródło światła: | E27 (brak w komplecie) |
| Moc: | 1 x 60 W |
| Napięcie: | 230 V |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Materiał: | korpus - stal nierdzewna AISI 304 klosz - poliwęglan |
| Klosz: | przeźroczysty |