Lampa stołowa ASTRID 1 - punktowa Biały LeuchtenDirekt - 14416-16
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa stołowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Strumień (lm): | 600 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 - 5500 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Materiał: | Plastik |
| Kolor: | Biały |
| Wysokość produktu(cm): | 53.5 |
| Szerokość produktu(cm): | 33 |
| Długość produktu(cm): | 37 |
| Wymiary opakowania (cm): | 17.5 x 17.5 x 28.5 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 600Lm |
| Temperatura barwowa | 3000-5500K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 5,5W |
| Wysokość (cm) | 37 |
| Szerokość (cm) | 33 |
| Długość (cm) | 53,5 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | ASTRID |
| Sterowanie | Ściemniacz dotykowy |
| EAN | 4043689973261 |
| Wymiary opakowania (cm) | 17.5 x 17.5 x 28.5 |