Lampa stołowa FLORENTINA 1 - punktowa Biały LeuchtenDirekt - 14415-16
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa stołowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Strumień (lm): | 680 |
| Temperatura barwowa(K): | 2700 - 5700 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Materiał: | Plastik (abs) |
| Kolor: | Biały |
| Wysokość produktu(cm): | 61.5 |
| Szerokość produktu(cm): | 12 |
| Długość produktu(cm): | 61.5 |
| Wymiary opakowania (cm): | 16.5 x 5 x 44 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 680Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5700K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 7W |
| Wysokość (cm) | 61,5 |
| Szerokość (cm) | 12 |
| Długość (cm) | 61,5 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | FLORENTINA |
| Sterowanie | Ściemniacz dotykowy |
| Do zastosowania w | Biuro, pokój dziecka |
| EAN | 4043689972905 |
| Wymiary opakowania (cm) | 16.5 x 5 x 44 |