Lampa stołowa KELLY 1 - punktowa czarny LeuchtenDirekt - 14405-18
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa stołowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Strumień (lm): | 1180 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 - 6000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Materiał: | Plastik |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość produktu(cm): | 59.5 |
| Szerokość produktu(cm): | 39 |
| Długość produktu(cm): | 39 |
| Wymiary opakowania (cm): | 17 x 4.5 x 32.5 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1180Lm |
| Temperatura barwowa | 3000-6000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 10W |
| Wysokość (cm) | 39 |
| Szerokość (cm) | 39 |
| Długość (cm) | 59,5 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | KELLY |
| Sterowanie | Ściemniacz dotykowy |
| Do zastosowania w | Biurko, stół biurowy, stół jadalny |
| EAN | 4043689975081 |
| Wymiary opakowania (cm) | 17 x 4.5 x 32.5 |