Lampa stołowa Leaves Brown Gold - 1 źródło światła LEAVES-BR-GL-TL Elstead Lighting
5 sztuk
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Kolor uzupełniający | Złoty |
| Materiał | Porcelana |
| Materiał dodatkowy | Polycotton |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Leaves Brown Gold |
| Szerokość | 410 mm |
| Wysokość oprawy | 620 mm |
| Średnica | 410 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Rodzaj przełącznika | Przełącznik liniowy |
| Źródło zasilania | Wtyczka elektryczna |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z inteligentnymi żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Materiał abażura/klosza | Polycotton |
| Kolor abażura | Kremowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 43 x 43 x 62 cm |