Lampa stołowa POLINA Paul Neuhaus 9141-18
10 szt.
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1670Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 14,5W |
| Wysokość (cm) | 48,5 |
| Szerokość (cm) | 12,5 |
| Długość (cm) | 12,5 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | POLINA |
| EAN | 4012248371701 |
| Wymiary opakowania (cm) | 15 x 15 x 50 |