Lampa stołowa Q-SWING Paul Neuhaus 4385-13
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Kolor dominujący | Antracyt |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1235Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 13,5W |
| Wysokość (cm) | 48 |
| Szerokość (cm) | 15,5 |
| Długość (cm) | 15,5 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | Q-SWING |
| Sterowanie | Pilot |
| Do zastosowania w | Salon, sypialnia |
| EAN | 4012248373798 |
| Wymiary opakowania (cm) | 18 x 17 x 50 |