Lampa stołowa RAFAEL 1 - punktowa czarny LeuchtenDirekt - 13061-18
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa stołowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Strumień (lm): | 600 |
| Temperatura barwowa(K): | 2700 - 6000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne (abs), tworzywo sztuczne (pc) |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość produktu(cm): | 67 |
| Szerokość produktu(cm): | 46.5 |
| Długość produktu(cm): | 50.5 |
| Wymiary opakowania (cm): | 17.5 x 17.5 x 30.5 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 600Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-6000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 7W |
| Wysokość (cm) | 67 |
| Szerokość (cm) | 46,5 |
| Długość (cm) | 50,5 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | RAFAEL |
| Sterowanie | Ściemniacz dotykowy |
| Do zastosowania w | Pokój dziecięcy, salon, sypialnia |
| EAN | 4043689954208 |
| Wymiary opakowania (cm) | 17.5 x 17.5 x 30.5 |