Lampa stołowa RIKA Paul Neuhaus 4110-18
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | dymiony |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 980Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 9W |
| Wysokość (cm) | 38 |
| Szerokość (cm) | 36 |
| Długość (cm) | 62,5 |
| Seria | RIKA |
| EAN | 4012248385227 |
| Wymiary opakowania (cm) | 36.5 x 15.5 x 34.5 |