Lampa stołowa WAVE 1 - punktowa srebrny LeuchtenDirekt - 15128-55
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa stołowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Strumień (lm): | 345 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość ściemniania: | Nie |
| Materiał: | Stal, tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Srebrny |
| Wysokość produktu(cm): | 30 |
| Szerokość produktu(cm): | 10 |
| Długość produktu(cm): | 10 |
| Wymiary opakowania (cm): | 10.5 x 10.5 x 32.5 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 345Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 4W |
| Wysokość (cm) | 30 |
| Szerokość (cm) | 10 |
| Długość (cm) | 10 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | WAVE |
| EAN | 4043689925727 |
| Wymiary opakowania (cm) | 10.5 x 10.5 x 32.5 |