Lampa sufitowa ANDREA-LED 1 - punktowa Biały LeuchtenDirekt - 14243-16
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa sufitowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Strumień (lm): | 960 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość ściemniania: | Nie |
| Materiał: | Stal, plastik (pmma) |
| Kolor: | Biały |
| Wysokość produktu(cm): | 9 |
| Szerokość produktu(cm): | 24.5 |
| Długość produktu(cm): | 24.5 |
| Wymiary opakowania (cm): | 27 x 9.5 x 28 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 960Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 8W |
| Wysokość (cm) | 9 |
| Szerokość (cm) | 24,5 |
| Długość (cm) | 24,5 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | ANDREA-LED |
| EAN | 4043689917814 |
| Wymiary opakowania (cm) | 27 x 9.5 x 28 |