Lampa sufitowa FRIDA 1 - punktowa transparent LeuchtenDirekt - 14373-00
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa sufitowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Strumień (lm): | 4400 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 - 5000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Materiał: | Stal, tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Transparent |
| Wysokość produktu(cm): | 11 |
| Szerokość produktu(cm): | 60 |
| Długość produktu(cm): | 60 |
| Wymiary opakowania (cm): | 66.5 x 12 x 66.5 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Przezroczysty |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 4400Lm |
| Temperatura barwowa | 3000-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 40W |
| Wysokość (cm) | 11 |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Długość (cm) | 60 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | FRIDA |
| Sterowanie | Pilot |
| Do zastosowania w | Korytarz, salon, jadalnia, kuchnia |
| EAN | 4043689964870 |
| Wymiary opakowania (cm) | 66.5 x 12 x 66.5 |