Lampa sufitowa GALACTICA 2 - punktowa Biały LeuchtenDirekt - 15555-16
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa sufitowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 2 |
| Strumień (lm): | 2800 |
| Temperatura barwowa(K): | 2700 - 5000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Materiał: | Stal + aluminium, plastik |
| Kolor: | Biały |
| Wysokość produktu(cm): | 6 |
| Szerokość produktu(cm): | 45 |
| Długość produktu(cm): | 45 |
| Wymiary opakowania (cm): | 48 x 7.5 x 48 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2800Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 32W |
| Wysokość (cm) | 45 |
| Szerokość (cm) | 45 |
| Długość (cm) | 6 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | GALACTICA |
| Sterowanie | Pilot |
| Do zastosowania w | Salon, biuro, pokój dziecięcy, korytarz |
| EAN | 4043689978211 |
| Wymiary opakowania (cm) | 48 x 7.5 x 48 |