Lampa sufitowa IVEN 2 - punktowa srebrny LeuchtenDirekt - 14002-55
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa sufitowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 2 |
| Strumień (lm): | 850 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość ściemniania: | Nie |
| Materiał: | Stal + aluminium, tworzywo sztuczne (pc) |
| Kolor: | Srebrny |
| Wysokość produktu(cm): | 7 |
| Szerokość produktu(cm): | 35.9 |
| Długość produktu(cm): | 35.9 |
| Wymiary opakowania (cm): | 29 x 9 x 31 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1700Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 17,5W |
| Wysokość (cm) | 35,9 |
| Szerokość (cm) | 35,9 |
| Długość (cm) | 7 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | IVEN |
| EAN | 4043689972943 |
| Wymiary opakowania (cm) | 29 x 9 x 31 |