Lampa sufitowa IVEN 3 - punktowa srebrny LeuchtenDirekt - 14003-55
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa sufitowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 3 |
| Strumień (lm): | 850 |
| Temperatura barwowa(K): | 3000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość ściemniania: | Nie |
| Materiał: | Stal + aluminium, tworzywo sztuczne (pc) |
| Kolor: | Srebrny |
| Wysokość produktu(cm): | 7.3 |
| Szerokość produktu(cm): | 45 |
| Długość produktu(cm): | 75 |
| Wymiary opakowania (cm): | 42 x 9.5 x 43 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 2550Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 23W |
| Wysokość (cm) | 75 |
| Szerokość (cm) | 45 |
| Długość (cm) | 7,3 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | IVEN |
| EAN | 4043689972950 |
| Wymiary opakowania (cm) | 42 x 9.5 x 43 |