Lampa sufitowa Ibros 1xLED biały duży IP44 LP-7001/1C WH - 93 Light Prestige
Ibros sufitowy biały duży IP44 b Light Prestige
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Podłużna |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | LED |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Kolekcja | Ibros |
| Styl aranżacji | Nowoczesny, klasyczny |
| Pomieszczenie | Salon, kuchnia |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Barwa światła | 3000K |
| Moc | 1.5W |
| Wymiary opakowania (cm) | 5 x 11 x 7 |
Bezpieczeństwo