Lampa sufitowa LUISA 2 - punktowa Biały LeuchtenDirekt - 15230-16
1 sztuka
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa sufitowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 2 |
| Strumień (lm): | 4100 |
| Temperatura barwowa(K): | 30006400 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Materiał: | Stal, plastik (pmma) |
| Kolor: | Biały |
| Wysokość produktu(cm): | 8 |
| Szerokość produktu(cm): | 60 |
| Długość produktu(cm): | 60 |
| Wymiary opakowania (cm): | 66.5 x 8.5 x 66.5 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 4100Lm |
| Temperatura barwowa | 3000-6400K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 42W |
| Wysokość (cm) | 8 |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Długość (cm) | 60 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | LUISA |
| Sterowanie | Pilot |
| Do zastosowania w | Salon, jadalnia |
| EAN | 4043689948498 |
| Wymiary opakowania (cm) | 66.5 x 8.5 x 66.5 |