Lampa sufitowa MAILAK Paul Neuhaus 6390-16
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 4900Lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Moc (W) | 39W |
| Wysokość (cm) | 6 |
| Szerokość (cm) | 57 |
| Długość (cm) | 57 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | MAILAK |
| EAN | 4012248373262 |
| Wymiary opakowania (cm) | 55 x 7.5 x 55 |