Lampa sufitowa PURE Loop Paul Neuhaus 6552-95
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Aluminium |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 5040Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 52W |
| Wysokość (cm) | 17,8 |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Długość (cm) | 60 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE Loop |
| Sterowanie | Pilot |
| Do zastosowania w | Salon |
| EAN | 4012248385500 |
| Wymiary opakowania (cm) | 63 x 63 x 20.5 |