Lampa sufitowa PURE-MIRA 4 - punktowa Aluminum PaulNeuhaus - 6356-95
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa sufitowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 4 |
| Strumień (lm): | 850 |
| Temperatura barwowa(K): | 2700 - 5000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Materiał: | Aluminium, tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Aluminum |
| Wysokość produktu(cm): | 23 |
| Szerokość produktu(cm): | 95 |
| Długość produktu(cm): | 101 |
| Wymiary opakowania (cm): | 23 x 14 x 53 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Aluminium |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 3400Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 28W |
| Wysokość (cm) | 23 |
| Szerokość (cm) | 95 |
| Długość (cm) | 101 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE-MIRA |
| Sterowanie | Pilot |
| Do zastosowania w | salon, kuchnia, przedpokój |
| EAN | 4012248358870 |
| Wymiary opakowania (cm) | 23 x 14 x 53 |