Lampa sufitowa PURE-MIRA 6 - punktowa Aluminum PaulNeuhaus - 6358-95
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa sufitowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 6 |
| Strumień (lm): | 850 |
| Temperatura barwowa(K): | 2700 - 5000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Materiał: | Aluminium, tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Aluminum |
| Wysokość produktu(cm): | 24 |
| Szerokość produktu(cm): | 104 |
| Długość produktu(cm): | 161 |
| Wymiary opakowania (cm): | 18.5 x 15 x 63 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Aluminium |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 5100Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 41W |
| Wysokość (cm) | 24 |
| Szerokość (cm) | 104 |
| Długość (cm) | 161 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | PURE-MIRA |
| Sterowanie | Pilot |
| Do zastosowania w | Salon, jadalnia, kuchnia |
| EAN | 4012248359389 |
| Wymiary opakowania (cm) | 18.5 x 15 x 63 |