Lampa sufitowa Q-KATE 2 - punktowa Aluminum PaulNeuhaus - 6589-95
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa sufitowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Zawiera źródło światła: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 2 |
| Strumień (lm): | 4440 |
| Temperatura barwowa(K): | 2700 - 5000 |
| IP: | IP20 |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość ściemniania: | Tak |
| Materiał: | Aluminium, guma |
| Kolor: | Aluminum |
| Wysokość produktu(cm): | 5.2 |
| Szerokość produktu(cm): | 60 |
| Długość produktu(cm): | 96.4 |
| Wymiary opakowania (cm): | 62 x 8.8 x 64.5 |
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Aluminium |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Guma |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Zasilanie (V) | 230V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 4440Lm |
| Temperatura barwowa | 2700-5000K |
| Barwa światła | Regulowana |
| Moc (W) | 42W |
| Wysokość (cm) | 5,2 |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Długość (cm) | 96,4 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Seria | Q-KATE |
| Sterowanie | Pilot |
| EAN | 4012248333549 |
| Wymiary opakowania (cm) | 62 x 8.8 x 64.5 |